widgets Pokoje

checked Dowolne udogodnienie

Pokoje w Stegnie (17)

Relaks i zabawa PODŚWIETLANE BASENY - Basen duży o długości 25m, średni z siatkówką oraz mały ze zjeżdżalniami.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Pokoje w Stegnie

Pokoje w Stegnie to ciekawa oferta dla szukających noclegu - oferuje je wiele obiektów noclegowych: hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i małe domy gościnne. Stąd też ich bogata oferta - biorąc pod uwagę liczbę to jedna z liczniejszych propozycji - jest więc w czym wybierać! Tanie pokoje w Krynicy Morskiej oferują głównie domy gościnne. Z kolei większe ośrodki, chociaż mogą być droższe, to mogą mieć w swojej ofercie dodatkowe usługi - wyżywienie, basen, siłownię, salę zabaw dla dzieci. Pokoje w Krynicy Morskiej są przeważnie tańsze od apartamentów, a duża część z nich jest również bogato wyposażona. 

Pokoje w Stegnie to bardzo popularna kategoria noclegowa. To swojego rodzaju kompromis tak ceny, jak i jakości usług. Są droższe niż tanie kwatery, ale zapewniają więcej komfortu - standardem jest łazienka w pokoju, czasem czajnik czy ekspres do kawy. Niektóre obiekty oferują również opcję całodziennego wyżywienia.

To zależy od konkretnego obiektu - należy zapoznać się z opisem obiektu. Z reguły pokoje gościnne nie są wyposażane w aneksy kuchenne, choć bywają i wyjątki. W części tego typu obiektów możemy liczyć na czajnik elektryczny czy ekspres do kawy. W części obiektów, które wynajmują pokoje w Stegnie spotkamy wydzielone oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości.

Ceny za nocleg w pokoju w Stegnie zaczynają się już w okolicach 40-45 zł za dobę od osoby. Największy wpływ na cenę ma lokalizacja obiektu - musimy liczyć się z wyższą ceną jeśli szukamy obiektu bliżej plaży. Cena za pokój zależy również od ilości osób, jaka może być w nim zakwaterowana - pokoje 3-4 osobowe są tańsze (w przeliczeniu na osobę).

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0